پاورپک هیدرولیکی

جهت سفارش ساخت پاورپک هیدرولیکی با شماره تلفن : 09146555748 ( مهندس جوادیان ) تماس حاصل نمایید . ساعات تماس 9 صبح لغایت 7 عصر

اکثر پاورپک هیدرلیکی در سیستم هیدرولیکی تاثیر بسزایی دارد و صنعت های متعددی جهت به اجرا در آوردن پروژه های خود چندین پاورپک هیدرولیکی را مورد استفاده قرار میدهند تا توان لازم را به محصولات دیگر برساند .

سیستم های هیدرولیکی و یا هر سیستمی که بخواهد در زمینه ای مورد فعالیت قرار گیرد به یک نیرو و یا منبع ویا قدرتی نیاز دارد که بتواند توان لازم را جهت فعالیت به خود منتقل کند.

که در سیستم های هیدرولیکی این وظیفه مهم به عهده پاورپک هیدرولیکی میباشد .مبنای اکثر گوشی های همراه و صنایع نیز همین پاورپک هیدرلیکی میباشد.

اکثر ماشین ها و ابزار های صنعتی همچون کامیون ها تریلرها و بالابر های قیچی در این صنعتی نفوذ پبدا کردند و با توجه به این که دارای تجهیزات ایمنی که دارند در اکثرا ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار واقع می شوند.

 

پک - خرید قیمت پاورپک هیدرولیکی | کیفیت عالی | هایپر صنعت هیراد

امروزه اکثر تولیدکنندگان صنعت هیدرولیک در کل دنیا OEM ها را به عنوان پیشنهاد ارائه می دهند.

با توجه و طراحی و ساختاری که این نوع محصولات دارند اعتماد همه ی توزی کنندگان و مصرف کنندگان را به دست آورده است .

پاورپک های هیدرولیکی از لحاظ دسته بندی به 3 دسته تقسیم می شنود.

  1. پاورپک هیدرولیکی استاندارد
  2. پاورپک هیدرولیکی مینی
  3. پاورپک هیدرولیکی میکرو

.jpg - خرید قیمت پاورپک هیدرولیکی | کیفیت عالی | هایپر صنعت هیراد

جهت سفارش ساخت پاورپک هیدرولیکی با شماره تلفن : 09146555748 ( مهندس جوادیان ) تماس حاصل نمایید . ساعات تماس 9 صبح لغایت 7 عصر

پاورپک هیدرولیک استاندارد

نوعی پاورپک که از چندین قطعات مدولار به ویژگی های فنی ،تعمیر نگهداری، مونتاژ را در برنامه هایی که صنعتی هستند استفاده میکند. با موتور تا نرخ جریان 100 لیتر بر دقیقه و موتور تا 30 کیلو وات ، و همچنین دارای ظرفیت مخزن 180 لیتر و ظرفیت فشار تا 250 بار میاشد زیرا می تواند برای اکثر صنایع پاورپک بسیار توانمندی را برای اکثر صنایع تولید و به وجود بیاورند.
قطعات این نوع پاورپک های هیدرولیکی با دقت و نظارت بیشتری توسط تولید کنندگان تولید می شنود.که در راستای رفع مشکلات اقتصادی موثر واقع می شود.
پاورپرک های هیدرولیکی کاملا در راستای استاندارد های بین المللی 1:8 مخروطی و 4 دنده ای استاندارد از دسته های 1 و 2 و 3 مصرف می کنند.
چرخ دنده های زیرین این دستگاه بسیار روان و آرام و نرم دارند.گروه دو و سه برای دست یابی به قدرت و توان زیاد از پمپ های فلنج آهنی استفاده میکنند.
همه ی پاورپک های هیدرولیکی شامل 25 فیلتر برگشتی و 90 میکرون فیلترهای مکشی به عنوان یک استاندارد جهانی می باشند.
این دستگاه ها دارای فیلتر های 3 میکرونی اختیاری می باشند که وظیفه آنها میز نگهداشتن پاورپک های ما می باشد . متخصص هایی که تولید کننده پاورپک های هیدروکی هستند.
یک لیست از اجزای و یک مدار هیدرولیکی را به همراه خود دارند که در در بخش تجهیزات سوختی و تعمیر نگهداری مورد استفاده قرار می دهند.
باید توجه داشت که هر موقع پاورپک نتواند به نیاز مصرف کننده پاسخ بدهد، تولید کنندگان به طرف تولید و ساخت هیدرولیک های سوختی می روند.

 

1 - خرید قیمت پاورپک هیدرولیکی | کیفیت عالی | هایپر صنعت هیراد

پاورپک های هیدرولیک میکرو 

پاورپک های هیدرولیک میکرو دارای حجم کمتر و تراکم زیاد هستند و خاصیت این رو دارند که در عملکرد هایی که از هم جدا هستند( HPU ) و عملکرد هایی که به صورت دوبل هستند (HPR  ) به کار گرفته شوند.

پاورپک هیدرولیک HPR

این نوع پاورپک انعطاف زیادی در انجام عمل هیدرولیکی داد و به دریچه های کنترل برقی هم نیاز ندارد.

پاورپک های میکررو HPU مدار اهیدرولیکی عمل تکی، را در اختیار دارند و دریچه مغناطیسی و شیر در روی سیلیندر قرار دارند.

با کیفیت بودن شیرهای آهنی سبب ضمانت نشتی اندک و توان بارگذاری زیاد می باشد.

این نسخه گاهی اوقات با دریچه ی باز و بسته کردن استاندارد و شیری که صدای کمی دارد همراه است.

همه ی پاورپک های هیدرولیک یک ساختار و طراحی با دقت و الومینیومی دارند که در دریچه های آهنی (فولادی) آنها را مورد استفاده قرار می دهند.

جهت سفارش ساخت پاورپک هیدرولیکی با شماره تلفن : 09146555748 ( مهندس جوادیان ) تماس حاصل نمایید . ساعات تماس 9 صبح لغایت 7 عصر

منبع : تیم محتوای هایپر صنعت 

تاریخ انتشار : 1399/05/02

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان