پاورپک هیدرولیک در لنده

اکثر پاورپک هیدرلیکی در سیستم هیدرولیک تاثیر بسزایی دارد و صنعت های متعددی جهت به اجرا در آوردن پروژه های خود چندین پاورپک هیدرولیک را مورد استفاده قرار میدهند تا توان لازم را به محصولات دیگر برساند .

سیستم های هیدرولیک و یا هر سیستمی که بخواهد در زمینه ای مورد فعالیت قرار گیرد به یک نیرو و یا منبع ویا قدرتی نیاز دارد که بتواند توان لازم را جهت فعالیت به خود منتقل کند.

که در سیستم های هیدرولیک این وظیفه مهم به عهده پاورپک هیدرولیک میباشد .مبنای اکثر گوشی های همراه و صنایع نیز همین پاورپک هیدرلیکی میباشد.

اکثر ماشین ها و ابزار های صنعتی همچون کامیون ها تریلرها و بالابر های قیچی در این صنعتی نفوذ پبدا کردند و با توجه به این که دارای تجهیزات ایمنی که دارند در اکثرا ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار واقع می شوند.

پک - خرید قیمت پاورپک هیدرولیک در لنده | 09146555748 | هایپر صنعت هیراد

 

امروزه اکثر تولیدکنندگان صنعت هیدرولیک در کل دنیا OEM ها را به عنوان پیشنهاد ارائه می دهند. با توجه و طراحی و ساختاری که این نوع محصولات دارند اعتماد همه ی توزی کنندگان و مصرف کنندگان را به دست آورده است .

پاورپک های هیدرولیک از لحاظ دسته بندی به 3 دسته تقسیم می شنود.

  1. پاورپک هیدرولیک استاندارد
  2. پاورپک هیدرولیک مینی
  3. پاورپک هیدرولیک میکرو

.jpg - خرید قیمت پاورپک هیدرولیک در لنده | 09146555748 | هایپر صنعت هیراد

پاورپک هیدرولیک استاندارد

نوعی پاورپک که از چندین قطعات مدولار به ویژگی های فنی ،تعمیر نگهداری، مونتاژ را در برنامه هایی که صنعتی هستند استفاده میکند. با موتور تا نرخ جریان 100 لیتر بر دقیقه و موتور تا 30 کیلو وات ، و همچنین دارای ظرفیت مخزن 180 لیتر و ظرفیت فشار تا 250 بار میاشد زیرا می تواند برای اکثر صنایع پاورپک بسیار توانمندی را برای اکثر صنایع تولید و به وجود بیاورند.
قطعات این نوع پاورپک های هیدرولیک با دقت و نظارت بیشتری توسط تولید کنندگان تولید می شنود.که در راستای رفع مشکلات اقتصادی موثر واقع می شود.
پاورپرک های هیدرولیک کاملا در راستای استاندارد های بین المللی 1:8 مخروطی و 4 دنده ای استاندارد از دسته های 1 و 2 و 3 مصرف می کنند.
چرخ دنده های زیرین این دستگاه بسیار روان و آرام و نرم دارند.گروه دو و سه برای دست یابی به قدرت و توان زیاد از پمپ های فلنج آهنی استفاده میکنند.
همه ی پاورپک های هیدرولیک شامل 25 فیلتر برگشتی و 90 میکرون فیلترهای مکشی به عنوان یک استاندارد جهانی می باشند.
این دستگاه ها دارای فیلتر های 3 میکرونی اختیاری می باشند که وظیفه آنها میز نگهداشتن پاورپک های ما می باشد . متخصص هایی که تولید کننده پاورپک های هیدروکی هستند.
یک لیست از اجزای و یک مدار هیدرولیک را به همراه خود دارند که در در بخش تجهیزات سوختی و تعمیر نگهداری مورد استفاده قرار می دهند.
باید توجه داشت که هر موقع پاورپک نتواند به نیاز مصرف کننده پاسخ بدهد، تولید کنندگان به طرف تولید و ساخت هیدرولیک های سوختی می روند.

1 - خرید قیمت پاورپک هیدرولیک در لنده | 09146555748 | هایپر صنعت هیراد

پاورپک های هیدرولیک میکرو 

پاورپک های هیدرولیک میکرو دارای حجم کمتر و تراکم زیاد هستند و خاصیت این رو دارند که در عملکرد هایی که از هم جدا هستند( HPU ) و عملکرد هایی که به صورت دوبل هستند (HPR  ) به کار گرفته شوند.

پاورپک هیدرولیک HPR

این نوع پاورپک انعطاف زیادی در انجام عمل هیدرولیک داد و به دریچه های کنترل برقی هم نیاز ندارد.

پاورپک های میکررو HPU مدار هیدرولیک عمل تکی، را در اختیار دارند و دریچه مغناطیسی و شیر در روی سیلیندر قرار دارند.

با کیفیت بودن شیرهای آهنی سبب ضمانت نشتی اندک و توان بارگذاری زیاد می باشد.

این نسخه گاهی اوقات با دریچه ی باز و بسته کردن استاندارد و شیری که صدای کمی دارد همراه است.

همه ی پاورپک های هیدرولیک یک ساختار و طراحی با دقت و الومینیومی دارند که در دریچه های آهنی (فولادی) آنها را مورد استفاده قرار می دهند.

قیمت پاورپک هیدرولیک در لنده

جهت استعلام قیمت پاورپک های هیدرولیکی در شهر لنده کافیست با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید، همکاران ما آماده هستند 7 روز هفته پاسخگوی شما باشند.

خرید پاورپک هیدرولیک در لنده

برای خرید پاورپک های هیدرولیکی کافیست در هر کجای کشور باشید با شماره تلفن های زیر با آقای مهندس جوادیان تماس گرفته و بعد از دریافت مشاوره رایگان محصول خود را سفارش دهید.

جهت سفارش ساخت پاورپک هیدرولیک در لنده با شماره تلفن : 09146555748 ( مهندس جوادیان ) تماس حاصل نمایید . ساعات تماس 9 صبح لغایت 7 عصر

تاریخ انتشار : 1400/03/10

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان