دستگاه گریس کاری

جهت سفارش ساخت دستگاه گریس کاری با شماره تلفن : 09146555748 ( مهندس جوادیان ) تماس حاصل نمایید . ساعات تماس 9 صبح لغایت 7 عصر

همه ی ما در موقعیت ها و شرایط مختلف گریس کاری دستگاه ها و تجهیزات مختلف به گوشمان خورده است و همه ی ما می دانیم که این کار برای روان شدن تجهیزات و عملکرد بهتر آن ها انجام می شود. معمولا در رابطه با روان کاری انواع چرخ دنده ها، یاتاقان ها و بلبرینگ ها استفاده از گریس را می توان مشاهده کرد. با توجه یه این که این قطعات کاری وقت گیر و دشوار می باشد امروزه استفاده از دستگاه گریس رایج شده است. این دستگاه ها عملیات گریس قطعات و تجهیزات مختلف را در مدت زمانی قابل قبول با بهترین کیفیت انجام می دهند. دستگاه گریس با عملیاتی مناسب میزان اصطحکاک بین دو سطح را که در اثر حرارت و یا آلودگی ها به وجود می آید را کاهش می دهد و از این طریق باعث افزایش طول عمر دستگاه ها می شود. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که اگر می خواهید بهترین نتیجه را از دستگاه گریس دریافت کنید لازم است که این کار را در فواصل زمانی مناسب و درستی انجام دهید.

6319918113118467212982019610919147162189 - خرید قیمت دستگاه گریس کاری | کیفیت عالی | هایپر صنعت هیراد

فروش دستگاه گریس کاری

عملکرد دستگاه گریس کاری

در رابطه با نحوه عملکرد دستگاه گریس کاری باید گفت که در این دستگاه ها از یک پمپ فشار قوی استفاده شده است که قدرت آن 400 بار می باشد. این پمپ، گریس را از مخزن دریافت کرده و آن را به نقاط مورد نیاز برای روانکاری ارسال می کند. با توجه به این که دو خط اصلی برای گریس در این دستگاه ها تعبیه شده است این قابلیت وجود دارد که چند نقطه مجزا به صورت همزمان مورد گریس قرار گیرند. هم چنین برای کنترل نقاط مورد گریس  از یک سوئیچ و یا یک کلید کنترل استفاده شده است که به وسیله ی آن می توان میزان توزیع روغن در نقاط مختلف را کنترل کرد.

امروزه با توجه به گسترشی که در سطح دستگاه های صنعتی به وجود آمده است استفاده از روش های دستی برای تعمیر و نگهداری آن ها از بین رفته است. از همین رو دستگاه های مختلفی روی کار آمده اند که در راستای نگهداری بهتر تجهیزات کمک کننده می باشند. از جمله این دستگاه ها می توان به دستگاه گریس کاری اشاره کرد

Maintenance of CNC machine 1 1 - خرید قیمت دستگاه گریس کاری | کیفیت عالی | هایپر صنعت هیراد

دستگاه


A9zAhibfciApsvoCeccdjiDtzq - خرید قیمت دستگاه گریس کاری | کیفیت عالی | هایپر صنعت هیراد

خرید فروش دستگاه گریس

جهت سفارش ساخت دستگاه گریس کاری با شماره تلفن : 09146555748 ( مهندس جوادیان ) تماس حاصل نمایید . ساعات تماس 9 صبح لغایت 7 عصر

مزایای استفاده از دستگاه های گریس کاری

با توجه به این که امروزه استفاده از دستگاه گریس در صنایع مختلف افزایش یافته است و دیگر استفاده از روش های دستی منسوخ شده است می توان گفت که مزایای این دستگاه ها باعث افزایش میزان تقاضا برای این نوع دستگاه ها شده است. در ادامه به بررسی مزایای استفاده از دستگاه گریس کاری می پردازیم.

1_ اولین و مهم ترین مزیت این نوع دستگاه ها را می توان صرفه جویی در مدت زمان گریس بیان کرد.

2_ راندمان بالای در خط تولید صنایع مختلف را می توان از مزایای دیگر این دستگاه ها بیان کرد.

3_ استفاده از این دستگاه تا حد چشم گیری میزان ضایعات روانکاری را کاهش می دهد و همین موضوع نشان دهنده صرفه اقتصادی این دستگاه ها می باشد.

4_ ایمنی بالای اپراتور ها به هنگام روانکاری تجهیزات صنعتی یکی دیگر از مزیت های این دستگاه ها به حساب می آید.

5_ سهولت در استفاده از این دستگاه را می توان از جمله مزایای دیگر آن دانست به طوری که اپراتور به راحتی می تواند با آن کار کند.

6_ تمام قطعاتی که در تجهیزات مختلف دسترسی به آن ها دشوار می باشد را به کمک دستگاه گریس می توان مورد روانکاری قرار داد. به عبارت دیگر دسترسی آسان را می تون از دیگر ویژگی این دستگاه ها بیان کرد.

جهت سفارش ساخت دستگاه گریس کاری با شماره تلفن : 09146555748 ( مهندس جوادیان ) تماس حاصل نمایید . ساعات تماس 9 صبح لغایت 7 عصر

سایر محصولات و خدمات  : 

منبع : تیم محتوای هایپر صنعت 

تاریخ انتشار : 1399/06/27

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان